parking lotnisko chopina
PARKING LOTNISKO OKĘCIE     O NAS     CENNIK     PROMOCJE     GALERIA     DOJAZD     WSPÓŁPRACA     REZERWACJE     OPINIE     KONTAKT    
  ≡    


PARKING OKĘCIE - Opinie o naszym parkingu!

PARKING PRZY LOTNISKU CHOPINA

Zapraszamy na nasz Parking Okęcie.
Szyszkowa 45A, 02-285 Warszawa
888 454 544

PARKING OKĘCIE - Opinie o naszym parkingu!

PARKING PRZY LOTNISKU CHOPINA

Zapraszamy na nasz Parking Okęcie.
Szyszkowa 45, 02-285 Warszawa
888 454 544
parking okęcie
parking lotnisko chopina
parking lotnisko szyszkowa

O NAS

INFORMACJE O NASZYM PARKINGU:


Polecamy Państwu bezpieczny parking Okęcie z bezpłatnym dowozem w obie strony. Jeśli wyjeżdżacie Państwo na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Okęcie, a nie macie gdzie zostawić swojego samochodu - skorzystajcie z usług naszego parkingu.

Nasz parking i lotnisko Warszawa Okęcie dzieli zaledwie 10 minut jazdy. Zawieziemy Państwa pod sam terminal klimatyzowanym busem i odbierzemy po powrocie z podróży.

Nasz parking okęcie zapewnia blisko 350 miejsc parkingowych w pobliżu lotniska Chopina, które są dostępne całą dobę i przez cały tydzień.
KAŻDY ZNAJDZIE MIEJSCE NA NASZYM PARKINGU PRZY OKĘCIU


jedrzęjczak parking okęcie

Joanna Jędrzejczyk parkuje na parkingu przy Okęciu na Szyszkowej 45


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PARKING P45?


W prowadzeniu parkingu mamy już 11 lat doświadczenia. Do tej pory obsłużyliśmy wiele zadowolonych klientów i zrealizowaliśmy jeszcze więcej transferów z i na lotnisko.

Podchodzimy indywidualne do każdego Klienta, dlatego tak chętnie do nas wracają.

Posiadamy około 350 miejsc parkingowych i jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Oddając samochód pod naszą opiekę, nie musisz się niczym przejmować. Teren naszego parkingu jest solidnie ogrodzony, a nad bezpieczeństwem czuwa zespół profesjonalistów, w tym firma Solid Security.

A to wszystko w konkurencyjnej cenie!
parking przy szyszkowej
telefon parking okęcie
22 759 08 08
888 454 544
OPINIE O NASZYM PARKINGU

ZAPOZNAJ SIĘ Z OPINIAMI NASZYCH KLIENTÓW O PARKINGU PRZY LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE


Działalność tego Parkingu mnie zaskoczyła. Prosta zwykła usługa parkingowa wybrana z przypadku z listy wielu takich miejsc po której niczego bym się nie spodziewał oprócz oczywiście bezpiecznego przechowania auta przerodziła się w choć krótką, ale bardzo miłą przygodę w wawie. Podejście całego personelu tej firmy powoduje, ze ma się wrażenie, ze jest się NAJWAZNIEJSZYM długo oczekiwanym Klientem o którego się dba od samego początku do końca. Pełna opieka, kultura, pomoc. Ten Parking na prawdę zasługuje na specjalne wyróżnienie. Ja już z innego na pewno nie skorzystam, przy następnej wizycie tylko Szyszkowa45. Panowie, tak trzymać! Pozdrawiam!

Krakus611, Październik 2020
Parkuję na tym parkingu już od dłuższego czasu jak tylko gdzieś lecę z Warszawy a zdarza się to dość często, ponieważ w końcu udało mi się znaleźć parking gdzie obsługa jest naprawdę miła co jest dla mnie bardzo ważne, wszystko odbywa się na czas, rezerwacja jest prosta i bardzo szybka. Transfer na i z lotniska bardzo sprawny. Polecam z czystym sumieniem i z pewnością nadal lecąc gdzieś z Warszawy swoje auto będę zostawiała na tym właśnie parkingu.

Klaudia R, Styczeń 2020
Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa,szybki transfer na lotnisko i po powrocie na parking. Bardzo profesjonalnie wszystko zorganizowane. Alejki utwardzone. Pracownik pomaga w parkowaniu. Korzystałam z innych parkingów ale Parking Okęcie na Szyszkowej 45 jest super. Polecam i pozdrawiam obsługę.

Edyta Wysocka, Grudzień 2019
Prking Lotnisko Szyszkowa - Adres: ul. Szyszkowa 45, 02 - 285 Warszawa
GPS: szer. geograficzna: 52.16352 dł. geograficzna: 20.911524

Telefon: 888 45 45 44
oraz
22 759 0808

parking.lotnisko@op.pl

Copyright © 2010 - 2024 Parking Okęcie - doskonałe i bezpieczne miejsce na Twój samochód.
Gości ogółem: 269725 Gości on-line: 1
Design Projektowanie-www.com.pl

Polityka prywatności